Rejestracja

12 256 01 24

biuro@przychodniaradziszow.pl

Personel

lek.med. 

Tomasz Bednarz

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny rodzinnej i specjalista medycyny pracy. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Właściciel i główny budowniczy nowego budynku Przychodni w Radziszowie. Posiada szesnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Klinice Geriatrii CMUJ w Krakowie, w Szpitalu im. G. Narutowicza w Krakowie, w Zakładzie Medycyny Rodzinnej przy ul. Bocheńskiej w Krakowie. Związany z Przychodnią w Radziszowie od 1999 roku.

 

lek. med.

Romuald Piotrowski 

Lekarz chorób dzieci i specjalista medycyny rodzinnej. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Pracuje w Ośrodku w Radziszowie od 1973 roku. To już trzecie pokolenie które zawdzięcza swoje zdrowie doktorowi. Doświadczenie zawodowe do pozazdroszczenia.

 

lek.med

Aleksander Biesiada

 

Lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej i lekarz hospicjum domowego.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pracował w ramach staży m.in. w Muenster (Niemcy), Salonikach (Grecja) i Bilbao (Hiszpania). Obejmuje pełną opieką medyczną w zakresie medycyny rodzinnej dzieci i dorosłych, od początku do końca. 

W ramach diagnostyki oferuje swoim pacjentom USG jamy brzusznej, USG tarczycy oraz USG naczyniowe. Wykonuje i interpretuje badania Holter RR i EKG. Realizuje wizyty domowe. 

 

W 2015 roku w ramach grantu edukacyjnego wraz z zespołem opracował edukacyjną aplikację mobilną o szczepieniach. Od 2013 roku prowadzi Wydawnictwo Interaktywne Medutools - firmę informatyczną działającą w branży medycznej. Od 2018 roku prowadzi blog edukacyjny dla pacjentów dotyczący opieki u kresu życia: https://mistrzpolikarp.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

lek.med

Piotr Lenik

W trakcie specjalizacji z  medycyny rodzinnej

Dr n med. Maria Bożena Kmita - specjalista ginekolog-położnik.

Pracownik  Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniweryteckiego w Krakowie.

 

 

 

 

lek.med Aleksandra Gawrońska

nasza specjalistka od USG - pelen zakres usług ( usg brzucha, tarczycy, węzłów chłonnych, tętnic szyjnych, żył kończyn dolnych, tkanki podskórnej, piersi, a już niedługo również usg stawów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lek. stomatologii

Elżbieta Sobejko

 

 

 

 

lek. med

Marcin Zygmuntowicz

specjalista psychiatra

 

 

 

 

 

 

 

Naszą dewizą jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta

Naszym atutem jest wysoce wyspecjalizowany, doświadczony i empatyczny personel