Rejestracja

12 256 01 24

biuro@przychodniaradziszow.pl

Aktualności

31
Paź

Rehabilitacja po mastektomii

REHABILITACJA  PO MASTEKTOMII

Nasza Pracownia Fizjoterapii jako jedyna w regionie oferuje kompleksową pomoc dla kobiet w trakcie i po leczeniu raka piersi. Zajmujemy się Pacjentkami po odjęciu piersi spowodowanej chorobą nowotworową, mastektomi oszczędzającej, usunięciu wezłów chłonnych, a także rekonstrukcji piersi. Po gruntownym wywiadzie, każda  kobieta poddana jest szerokiej ocenie fizjoterapeutycznej. Rodzaj leczenia jest indywidualnie dobierany dla każdej z Pań.

W terapi wykorzystujemy bezpieczne metody uznawane na całym świecie. Zajmujemy się wczesną rehabiliatcją po operacji piersi: blizną pooperacyjną, redukcją bólu, zaburzeniami mięśniowo- szkieletowymi, jak również powikłaniami pooperacyjnymi: obrzękiem limfatycznym, uszkodzeniem nerwów, zespołem sznura pachowego (AWS), zespołem piersi fantomowej czy powikłaniami po rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej.

Nasze Fizjoterapeutki zapewniają komfort a także intymność podczas terapii. W razie potrzeby służymy pomocą w doborze protez, biustonoszy a także udzielamy rzetelnej informacji dotyczącej refundacji oraz wystawiania wniosków na zaopatrzenie protetyczne. Naszą dewizą jest holistyczne podjeście do Pacjentów dlatego zapewniamy również pomoc lekarską i psychologiczną.

Masz poczucie, że po operacji zostałaś sama? Jesteśmy dla Ciebie. Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami, resztę zrobimy z Tobą

 

AD VITAM Przychodnia Zdrowia

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP. K.

PRACOWNIA FIZJOTERAPII

ul. Szkolna 15, 32-052 RADZISZÓW

www.przychodniaradziszow.pl

email: rehabilitacja@przychodniaradziszow.pl

telefon: 12 256 01 24 

 

Współpracujemy z najlepszymi firmami zajmującymi się zaopatrzemiem protetycznym.

 

 

 

 

Far-Med Sklepy medyczno-onkologiczne

 

amoena